Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B)

825 

Katalogové číslo: 4977642171008 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

U elegantního překapávače Hario Cafeor japonská firma Hario použila speciální jemný kovový filtr, ze kterého extrahovaná káva přetéká přímo do džbánu, ze kterého lze kávu rovnou servírovat. Jde o zajímavou alternativu i pro ty, kdo nemají u dripperu rádi papírové filtry, což bude jednak mnohem úspornější a také ekologičtější řešení. Kovový filtr také propustí víc jemných kávových olejů, než jiné filtry. Dripper Hario Cafeor je vyrobený z nerezové oceli, kvalitního plastu a z kvalitního tepluvzdorného skla. Kovový filtr je zkonstruován tak, aby při nalévání kávy do šálku ze džbánu nevypadával, přičemž filtr lze jednoduše vyndat a vyčistit, a to jemným pootočením. Džbán lze použit i samostatně, kde oproti vyznačenému objemu 300 ml pro přípravu kávy, můžete využít objem celé nádoby, což je přibližně 600 ml. Samotný filtr pojme až cca 15 g čerstvě namleté kávy. Pro dokonalé zalévání kávy doporučujeme i zde Hario Buono konvici 1,2l. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: nerezová ocel, kvalitní plast, tepluvzdorné skloObjem pro přípravu kávy: 300 mlObjem samotného džbánu bez filtru: 600 ml

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B)

Cena za Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B) je 825 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B) dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642171008.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-01B),Hario skleněný Dripper V60-01 (VDG-01B), Hario V60-02 měděný VDPC-02CP, Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist, Cafflano Go-Brew Red