Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový

99 

Katalogové číslo: 4977642724228 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Elegantní a stylový plastový dripper Hario V60 z dílny japonské značky Hario se stane Vaším věrným pomocníkem, díky kterému bude příprava čerstvé filtrované kávy jednoduchá a se zaručeným výsledkem. Zdravotní nezávadnost plastu je samozřejmostí, nemusíte se tak obávat, že by plast měnil chuť kávy. Naopak, díky plastu je dripper velice lehký a je tak oblíbený i pro použití na cestách. Krásné červené provedení si jednoduše zamilujete. Spirálovitý vnitřek zajistí dokonalou extrakci kávy. Součástí balení je i plastová odměrka na kávu, rovněž v designu celé řady V60. Společně s drippem doporučujeme zakoupit i >>papírové filtry Hario<<. Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme i >>konvici na vodu Hario Buono<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný. Více o přípravě překapávané kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: plastBarva: červenáObjem: 1 – 2 šálkyRozměry: výška 8,3 cm, horní průměr 9,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový

Cena za Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Hario V60 plastový červený (VD-01R),Hario Dripper V60 (VD-01R) červený, plastový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642724228.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Cafflano Kompresso,Cafflano Kompresso, Pour over sada Hario Craft V60 černá,Hario V60 Pour over Craft (černá), Dripper Hario V60 keramický bílý (VDC-01W),Hario dripper V60-01 keramický – bílý (VDC-01W), Hario V60-01 Double Mesh Metal Dripper DMD-01-HSV