Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable

149 

Katalogové číslo: f398d4348a40 Kategorie:
Značka: Kaffia

Popis

Dripper Kaffia Travel Foldable je ideální společník pro přípravu kávy na cestách. Výhody: malé a kompaktní rozměry- lehce vejde i do zadní kapsy v kalhotách 🙂 snadná montáž – vyrobeno ze tří do sebe zapadajících panelů, které lze snadno sestavit během několika sekund filtrační stojan má otevřený design, do kterého se vejdou téměř všechny kávové filtrační papíry snadné čištění vyrobeno z nerezové oceli Rozměr: 105 x 90 x 70 mmHmotnost: 56 gTloušťka: 0,8 mmBarva: stříbrná Více o přípravě překapávané kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable

Cena za Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód f398d4348a40.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: E&B LAB Drip Stand, Dripper Kaffia keramický 1-2 bílý,Keramický drip Kaffia 1-2 šálky bílý, Pour over sada Hario V60 červená (VCSD-02R),Hario V60 Pour over Kit (červená), Aeropress náhradní GUMA,Náhradní guma pro Aeropress