EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 500g

498 

Katalogové číslo: 14170500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Co je Las Nubes? Velká farma položená vysoko v horách. V roce 2005 byla zasažena výbuchem sopky Ilamatepec, přesto se jí po několika letech podařilo kávovníkové plantáže obnovit. Což je dobře, protože jinak bychom netušili, jak fantasticky chutná káva ze západní části Salvadoru. Naštěstí to víme. A kdo ji ochutná, potvrdí, že je sladká, medově čokoládová a taky mírně ovocná. Zkrátka vynikající.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 500g

Cena za EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 500g je 498 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. EL SALVADOR BIO SHG EP Finca Las Nube – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14170500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: PAPUA NOVA GUINEA BIO – zrnková káva, 500g, HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 1000g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g