HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g

120 

Katalogové číslo: 14150100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Ručně tříděná, v BIO kvalitě. Zrna z tradičního kávového regionu patří do zlatého fondu světových káv. Vyznačují se čistou, jemnou a elegantní chutí s podmanivě ovocnou stopou. Ostatně, jihozápadní část Hondurasu se pěstování kávovníků věnuje dlouhá desetiletí. A díky ideálním přírodním podmínkám směle konkuruje zemím středoamerickým. Není tedy divu, že si káva z La Paz získává na trhu čím dál větší prostor a popularitu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g

Cena za HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. HONDURAS SHG EP BIO – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14150100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 50g, HONDURAS SHG BIO SWISS WATER DECAF – zrnková káva, 500g, NIKARAGUA SHG ESTELI BIO – zrnková káva, 500g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g