Frenchpress 350ml nerez vzor káva,French press 350ml (nerez) – vzor káva

199 

Katalogové číslo: 655729693172 Kategorie:
Značka: Kaffia

Popis

Krásná konvice na kávu french press s motive šálku kávy. Kvalitní materiál a žáruvzdorné sklo. a Více o této metodě přípravě kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy french press! Vzor: káva Objem: 350 mlMateriál: žáruvzdorné sklo a nerez Náhradní skleněnou nádobu lze koupit pouze na prodejně, přineste si svůj frenchpress a odzkoušíme, jestli nádoba pasuje 🙂 Dostupnost prověříte zde.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Frenchpress 350ml nerez vzor káva,French press 350ml (nerez) – vzor káva

Cena za Frenchpress 350ml nerez vzor káva,French press 350ml (nerez) – vzor káva je 199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Frenchpress 350ml nerez vzor káva,French press 350ml (nerez) – vzor káva dozvědět více informací?

Ano můžete. Frenchpress 350ml nerez vzor káva,French press 350ml (nerez) – vzor káva – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729693172.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Bialetti French Press Smart 350 ml černý, Frenchpress 350ml Bodum Chambord chrom,French press Bodum Chambord 350ml chrom, Frenchpress 600ml černý nerez,Frenchpress 600ml černý nerez, Frenchpress 500ml Bodum Chambord chrom,French press Bodum Chambord 500ml chrom