G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno

205 

Katalogové číslo: 2698 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek s podšálke značky G. Benedikt. Řada Country Range je maximálně odolný porcelán, vyznačující se rustikálními tvary a originální glazurou. Šálek o objemu 160 ml je vhodný k servírování cappuccina.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno

Cena za G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno je 205 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Country Range 160 ml šálek na víno – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2698.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Acme Espresso Range Medium Tulip Cup Milk 170 ml, G. Benedikt Baroque 270 ml šálek s podšálkem, Acme Espresso Range Demitasse Cup Penguin 70 ml, G. Benedikt Atlantis 110 ml šálek s podšálkem