G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem

375 

Katalogové číslo: 2763 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Josefine připomínající venkovský styl působí velice elegantně a čistě. Šálek o objemu 2400 ml je vhodný k servírování latte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem

Cena za G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem je 375 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Josefine 240 ml šálek s podšálkem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2763.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: Loveramics – Twisted Latte Glass 360 ml, Fellow Joey Mug White 350 ml bílý, Acme Espresso Range Large Cup Penguin 280 ml, Fellow Monty Latte Cup Black 325 ml