Goat Story Gina Smart černá

5 990 

Katalogové číslo: 2944 Kategorie:
Značka: Goat Story

Popis

Designový dripper Goat Story Gina Smart černý si poradí nejen s jednou, ale hned se třemi metodami přípravy kávy. Zabudovaná váha a dokonale přesný ventil vám zaručí profesionální kávu se skvělou chutí i z pohodlí vašeho domova.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Goat Story Gina Smart černá

Cena za Goat Story Gina Smart černá je 5990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Goat Story Gina Smart černá dozvědět více informací?

Ano můžete. Goat Story Gina Smart černá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2944.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Pour Over Kit Hario Ceramic 01R (VDS-3012R),Hario Pour Over Kit Ceramic V60-01 red, Hario sada V60-02 Pour Over Kit keramický červený, Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B), Asobu Pour Over PO300 fialový/černý 1l