Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 bílý

519 

Katalogové číslo: 5248 Kategorie:
Značka: Timemore

Popis

Křišťálově čistý dripper Crystal Eye 02 je ze silného borosilikátového skla a se sněhově bílým podstavcem. S pečlivě navrženým vroubkováním pro ideální způsob extrakce je jako V60 pro kávové perfekcionisty.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 bílý

Cena za Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 bílý je 519 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Crystal Eye skleněný dripper 02 bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5248.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Origami dripper S bílý, Hario V60-02 keramický modrý VDC-02-IBU-BB, Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist, Hario Largo Dripper pro čaj a základna