INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g

130 

Katalogové číslo: 17120100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Už jste měli tu čest s kávou bičovanou monzuny a prolévanou slanou vodou oceánu? Pokud ano, jistě potvrdíte, že šlo o zážitek unikátní. Pokud ne, je čas to napravit. Indická monzunová BIO dvouáčková arabika vyniká originální, kouřovou a zemitou chutí, kterou si oblíbí zejména příznivci intenzivnějších šálků. Velká zrna, organické pěstování a jedinečné zpracování, to je Indie Monsoon Malabar AA Grade BIO.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g

Cena za INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g je 130 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17120100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková BIO a Fair Trade káva - Podobné produkty: PERU SHB PICHANAKI GRADE 1 BIO – zrnková káva, 500g, PERU TUNKI BIO – zrnková káva, 50g, GUATEMALA SHB BIO – zrnková káva, 500g, INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE BIO zrnková káva, 50g