KAPSLE PRO DOLCE GUSTO

911 

Katalogové číslo: 12870000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Chcete si připravit kvalitní kávu v Dolce Gustu? Máme pro Vás řešení, nerezovou znovu naplnitelnou kapsli. S touto kapslí, si můžete připravit kávu, na kterou budete mít zrovna chuť. Kapsli můžete naplnit kolikrát chcete, její použití není omezeno.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KAPSLE PRO DOLCE GUSTO

Cena za KAPSLE PRO DOLCE GUSTO je 911 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KAPSLE PRO DOLCE GUSTO dozvědět více informací?

Ano můžete. KAPSLE PRO DOLCE GUSTO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12870000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Plnitelné kapsle - Podobné produkty: KAPSLE PRO NESPRESSO, SAMOLEPKY SEALPOD PRO NESPRESSO – 100 ks, PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks