KAPSLE PRO NESPRESSO

525 

Katalogové číslo: 12880000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

S nerezovou kapslí pro Nespresso si můžete připravit čerstvě napraženou kávu podle své chuti. Kapsle jsou znovu naplnitelné, množství kávy je neomezené. Pouze při každé přípravě je nutné vyměnít vrchní víčko, které je součastí balení.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KAPSLE PRO NESPRESSO

Cena za KAPSLE PRO NESPRESSO je 525 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KAPSLE PRO NESPRESSO dozvědět více informací?

Ano můžete. KAPSLE PRO NESPRESSO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12880000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Plnitelné kapsle - Podobné produkty: KAPSLE PRO DOLCE GUSTO, SAMOLEPKY SEALPOD PRO NESPRESSO – 100 ks, PAPÍROVÉ FILTRY PRO DOLCE GUSTO – 200 ks