Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g

290 

Značka: Kafe Francin

Popis

Co o této kávě říká pražírna Francin? Je šťavantá, ovocitá, vybalancovaná a má šmrnc. Oblíbená Tanzánie Ngila se nám vyprodala, letošní sklizeň je bohužel ehm ehm..nic moc a my zacílili tedy jinam, resp. zvetšili si hledáček a podívali se na celou věc z větší perspektivy. Takže….region sedí…Keňu máme, Etiopie máme, Burundi máme, Rwandu máme..ale dochází nám! Žhavili jsme tedy drát a nechali si naposílat x vzorků, které jsme upražili na naší oblíbené Ikawě, všechny kafe ochutnali v rámci slepého testování (tzv. blind test – nevíte, co kde leží, neexistuje předem daný favorit, či nevíte, v jakém cupu se nachází), a vítězem se stala… tam da da dáááá Rwanda Karambi od naší milé a skvělé kamarádky Aničky Markové!!! resp. Sucafiny, kterou tato mladá a šikovná slečna zastupuje. Nová Rwanda Karambi je příjemně ovocitá, sladká, voní a chutná hlavně po pomerančích a kdo by je neměl rád, že…a opět skvělé kafe, co se jen tak nepřepije, milujeme návrat k jednoduchosti, jakkoliv máme pochopení i pro všechny možné fermentace a infuze. Odrůda: Bourbon Zpracování: Promyto Acidita: vysoká Chuť: ovocitá, červený pomeranč, granátové jablko, mandle, mléčná čoko Hodí se na: Aeropress, Chemex, Chytráček, French Press, Hario V60, Vacuum Pot Oblast a nadmořská výška: Sucafina Rwanda 1.700 – 2.000 m.n.m.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g

Cena za Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g je 290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Kafe Francin č. 3 (Rwanda) 250g, zrnková,Kafe Francin Rwanda Karambi 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1b01c6c1318c.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica, Káva Le Piantagioni del Caffee (bezkofeinová), 250g zrnková,Káva Le Piantagioni del Caffe DECAF, 250 g, Káva Rebelbean č. 1 (Kostarika) 250g, zrnková,Rebelbean Costa Rica La Candelilla, 250 g, Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g