Káva Nordbeans Horizont na espresso 250g, zrnková,Nordbeans Horizont na espresso 250g

250 

Značka: Nordbeans

Popis

Kávě Horizont espresso věnuje pražírna Nordbeans trvalou pozornost. Jejích cílem je poskytovat příjemný a plný chuťový zážitek – jak v espressu, tak v nápojích s mlékem. Pro Horizont kupují vždy kávy z čerstvých sklizní. Káva je sezónní surovina a období sklizně se v jednotlivých zemích liší. V závislosti na sezóně je proto ve směsi obměňují. Kladou přitom důraz na zachování stejného chuťového charakteru po celý rok. Aktuálně je Horizont složen z pečlivě vybraných káv z farem v 50% Kolumbii a 50% Brazílii. Charakteristika: ČOKOLÁDA – OŘÍŠKY – ZRALÉ OVOCEDruh: Arabika (Bourbon, Colombia, Castillo)Proces: polopromytý / promytýPůvod: Brazílie Mantiqueria Minais a Kolumbie ExoticoPoužití: espressoRecept: IN 18g OUT 38g 28s

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Nordbeans Horizont na espresso 250g, zrnková,Nordbeans Horizont na espresso 250g

Cena za Káva Nordbeans Horizont na espresso 250g, zrnková,Nordbeans Horizont na espresso 250g je 250 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Nordbeans Horizont na espresso 250g, zrnková,Nordbeans Horizont na espresso 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Nordbeans Horizont na espresso 250g, zrnková,Nordbeans Horizont na espresso 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8594200940027.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Peru Manuel Carhuajulca BIO Naturálka D Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Káva Mamacoffee č. 1 (Brazílie) 100g, zrnková,Mamacoffee Brasil fazenda Olhos d Agua 100 g, Káva Trung Nguyen 5 (250g),Trung Nguyen CREATIVE 5, káva mletá, Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 250g