Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g

550 

Popis

Excelentní 86 bodová medově zpracovaná Caturra z Kolumbie. Vyvolává radostnou náladu hned po prvním přičichnutí, což teprve po usrknutí! Karamelky a třešně v harmonii s něžnou mandlovou příchutí. Luxusní hra chutí. Dáte si?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g

Cena za Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g je 550 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5055-2831.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva BEZKOFEINOVÁ Kolumbie 250g,Káva bezkofeinová Kolumbie, zrnková arabica DECAF, Káva Espresso Pura Vida 250g,Espresso směs Pura Vida, zrnková káva, Basic Barista Espresso Blend Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu