Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g

550 

Popis

Excelentní 86 bodová medově zpracovaná Caturra z Kolumbie. Vyvolává radostnou náladu hned po prvním přičichnutí, což teprve po usrknutí! Karamelky a třešně v harmonii s něžnou mandlovou příchutí. Luxusní hra chutí. Dáte si?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g

Cena za Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g je 550 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Kolumbie – Laureano Janamejoy Nariño Balení 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5055-2831.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Fiftybeans č. 3 (Mexico) 200g, zrnková,Fiftybeans Mexiko Gildo García Pérez, 200g, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g, Káva Keňa Top Masai STŘEDNÍ 250g,Keňa Top Masai, STŘEDNĚ PRAŽENÁ, zrnková káva arabica