Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g

101 

Značka: MamaCoffee

Popis

Co říká o kávě pražírna Mamacoffe? Espresso směs Dejavu obsahuje 100% arabiky z Brazílie a Nikaraguii, které pražíme odděleně a mícháme v daném poměru až po upražení. 100% arabika Brazil Bananal pochází z rodinné farmy našeho oblíbeného brazilského farmáře a přítele Paula Toleda Campos. Jedná se již o třetí kávu, kterou jsme přímo u Paula na jeho farmě vybrali. Na zpracování a sběru této kávy jsme se navíc v loňském roce osobně podíleli. Fazenda Bananal je první farmou, kterou Paulův dědeček vlastnil a kde Paulo vyrostl. Přes 5 hektarů farmy zabírá prales, který podporuje druhovou pestrost okolí. Káva nás nadchla svým plným tělem se sladkými tóny žlutého melounu. S nikaragujským farmářem Byronem Corralesem se osobně známe a přátelíme už několik let. Jeho kávová farma Los Pinos (Borovice) je naprosto unikátním příkladem soužití člověka s přírodou, který zásadně ovlivnil nejen podmínky pro pěstování kávy v oblasti Matagalpy, ale také život místních obyvatel zlepšením zdrojů pitné vody i elektrické energie. Byron začal pěstovat kávu se svým otcem v období nikaragujské revoluce v roce 1986. Přestože vystudoval zemědělskou univerzitu, kde se učí výhradně konvenční farmaření, již na začátku své farmářské kariéry se rozhodl jít naprosto přírodní cestou. Na své farmě o velikosti 30 hektarů vybudoval samostatný systém s ohledem na dlouhodobou ekologickou udržitelnost propojením vztahů rostlin, zvířat a dalších místních zdrojů. Pro hnojení, výživu a ochranu rostlin využívá širokou škálu vlastních postupů a prostředků od vlastního kompostu po unikátní biologickou kontrolu pěstování kávovníků. I díky svému osobnímu přístupu ke každému kávovníku v průběhu celého roku, se jeho kávy každoročně umisťují mezi nejlepšími z Nikaraguy. Máme radost, že náš Nikaragujský tým spolupracuje právě s Byronem Corralesem. Díky spojení Byronových zkušeností a přístupu a zkušeností našeho týmu – nikaragujského kávového specialisty Chepeho a několikanásobné mistryně České republiky v cuptastingu Zuzany Černé, vznikla skvělá káva, kterou musíte vyzkoušet i vy! Detailní informace: Brasil fazenda Bananal Země původu: Brazílie Region: Franca, Alta Mogiana Producent: rodina Paula Toleda Campos Nadmořská výška: 980 m n.m. Odrůda: žlutý bourbon Zpracování: natural Stupeň pražení: střední Chuť: sladká po žlutém melounu a třtinovém cukru, mléčná čokoláda, skvěle vyrovnaná a plná Tělo: plné, kulaté Kyselost: nízká, sladká Direct Trade Nikaragua Aranjuez Don Byron Corrales Země původu: Nikaragua Region: Matagalpa Producent: Don Byron Corrales Nadmořská výška: 1 200-1 300 m n.m. Odrůdy: caturra, yellow catuai Sběr: ruční Zpracování: promyté Stupeň pražení: střední Chuťový profil: kakao, vlašský ořech, švestky, nugátové tóny, skvěle vybalancovaná Aroma: vyrovnané, kakao, vlašský ořech, s tóny švestek Tělo: střední, smetanové: střední, smetanové Direct Trade

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g

Cena za Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g je 101 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8595592101799.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica, Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení !, Basic Barista Espresso Blend Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu