Knock Aergrind

3 990 

Katalogové číslo: 4533 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Made By Knock

Popis

Ruční mlýnek na kávu Knock Aergrind – černý s celokovovým tělem a titanovými kameny, který vás ohromí svou kvalitou zpracování. Je velmi kompaktní a ideální nejen ve spojení s Aeropressem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Knock Aergrind

Cena za Knock Aergrind je 3990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Knock Aergrind dozvědět více informací?

Ano můžete. Knock Aergrind – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4533.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Comandante C40 MK4 Nitro Virginia Walnut, Comandante zásobník na kávu bez víčka, Hario Skerton Pro, Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý