Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg

960 

Popis

Sladká, čerešne, čokolada
ROČNÍK 2020/2021
SPRACOVANIE Dekofeinizácia cez cukrovú trstinu
Odporúčaná príprava:  espresso/filter
Región:  Cauca, Tolima, Antioquia and Eje Cafetero

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg

Cena za Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg je 960 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Kolumbia Tumbaga bezkofeínová proces cez cukrovú trstinu Balení 1kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5310-2986.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Basic Barista Espresso Blend Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Arabica z celého světa pro filtr- 1kg, výhodné balení !