Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

695 

Popis

ČOKOLÁDOVÁ ARÓMA · HUTNÉ TELO · KYSLOSŤ SLADKÉHO CITRUSU · JAHODY V DOCHUTI
ODRODY Caturra 20 % / Castillo 35% / Colombia 45%
SPRACOVANIE Mokré, 14 hodinová fermentácia
REGIÓN Anserma, Caldas
PESTOVATEĽ Združenie farmárov Anserma

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu

Cena za Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu je 695 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu dozvědět více informací?

Ano můžete. Kolumbie Anserma Balení 1kg, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5313-3009.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 250g, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva Mamacoffee č. 1 (Brazílie) 100g, zrnková,Mamacoffee Brasil fazenda Olhos d Agua 100 g, Etiópia Gotae Sodu Hambela BIO Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g