Kostarika – Palmichal Balení 250g

290 

Popis

Tahle arabika byla zpracovaná metodou Yellow Honey. Je tak přirozeně ovocná a šťavnatá jako čerstvě utržené jablíčko. Přitom vás bude bavit i jasnější a jiskrnou citrónovou aciditou. Její cuppingové skóre: 86 b.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kostarika – Palmichal Balení 250g

Cena za Kostarika – Palmichal Balení 250g je 290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kostarika – Palmichal Balení 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Kostarika – Palmichal Balení 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5040-2824.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 1kg, Pražení Světlé – pro alternativní metody, Etiopie – Boji Balení 250g, Mexiko Estanzuela Veracruz Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Káva Dos Mundos č. 1 (Honduras) 250g, zrnková,Dos Mundos Honduras San Rafael 250g