Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist

289 

Katalogové číslo: 4977642010079 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Tento nástavec zajistí dokonalé zalití kávy a je vhodný pro začátečníky nebo pokud doma nemáte speciální konvici s husím krkem. Nástavec pro V60 uvedla značka Hario ve spolupráci s Petem Licatou, který se stal mistrem světa baristů roku 2013. Tvar nástavce připomíná hlavici u kávovarů na filtrovanou kávu. Jeho hlavní výhodou je rovnoměrné zalití vody, díky čemuž lze proces extrakce řídit důkladněji a tím i konzistentněji. Má dvě velikosti otvorů – s větším průměrem ve střední části a menšími na vnější straně. Větší otvory umožňují rychlý průtok vody, doporučují se zejména pro spaření kávy, zatímco vnější otvory umožňují průtok vody pomalu. Když je vnější kroužek plný, teče voda do střední části, což chrání uživatele před rozlitím vody. Drip-Assist pro Hario V60 je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je bezpečný pro styk s potravinami. Díky Drip-Assist nepotřebujete rychlovarnou konvici s husím krkem, protože právě uzávěr zajišťuje přesnost nalévání. Je to skvělé řešení i pro začínající milovníky kávy, kteří nemají ve výbavě speciální konvici. Průměr Ø nástavce: 10,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist

Cena za Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist je 289 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist dozvědět více informací?

Ano můžete. Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist,Nástavec na dripper Hario V60 Drip-Assist – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642010079.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Glowbeans The Gabi Master,Dripper Glowbeans The Gabi Master, Hario V60-03 dripper skleněný černý VDG-03B, Hario V60-02 keramický matně černý VDC-02-MB-BB, Hario Immersion Switch SSD-INT-200