Timemore Chestnut G1 stříbrný

4 060 

Katalogové číslo: 4209 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Timemore

Popis

Stříbrný ruční mlýnek, který spolehlivě kombinuje plast a kov v krásný designový produkt, který dokonce v roce 2017 vyhrál světoznámé ocenění The RedDot Award 2017. Mlýnek perfektně připraví kávu na AeroPress, dripper nebo french press.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore Chestnut G1 stříbrný

Cena za Timemore Chestnut G1 stříbrný je 4060 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore Chestnut G1 stříbrný dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore Chestnut G1 stříbrný – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4209.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu černý, Barista Space ruční mlýnek na kávu stříbrný, Rhinowares Ceramill, Barista Space Premium ruční mlýnek na kávu zlatý