Timemore U French Press černý rozbalený

954 

Katalogové číslo: 3176 Kategorie: ,
Značka: Timemore

Popis

Nezvykle zpracovaný, designový french press pro přípravu kávy nebo sypaného čaje. French press je vyroben z kvalitního skla, které je odolné proti teplu. Připravit si kávu ve french pressu, je hračka.
French press je zcela nový, pouze vybalený, chybí originální krabička.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Timemore U French Press černý rozbalený

Cena za Timemore U French Press černý rozbalený je 953.8 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Timemore U French Press černý rozbalený dozvědět více informací?

Ano můžete. Timemore U French Press černý rozbalený – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3176.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

French press - Zažijte pravou chuť kávy s French pressem - jedinečným způsobem přípravy, který vám přinese dokonalou rovnováhu mezi aroma a intenzitou vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Frenchpress 240ml Hario Slim S černý (CPSS-2-TB),French press Hario Slim S (CPSS-2TB), Frenchpress 800ml Kaffia Gourmet nerez,French press 800ml Kaffia Gourmet nerez, Fellow Clara French Press Matte Black 700 ml, Náhradní nádoba frenchpress Bialetti 1000ml,Náhradní skleněná nádoba 1000ml Bialetti frenchpress