BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g

99 

Katalogové číslo: 12130050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Země v srdci Jižní Ameriky má všechny předpoklady zapsat se na seznam producentů špičkové kávy. Politická nestabilita místním farmářům samozřejmě neprospívá, přesto se snaží spojovat síly v družstvech, sdílet znalosti a budovat solidaritu. Bolívijská káva je symbolem odhodlání a nových začátků. Kromě toho – chutná skutečně luxusně. Plné tělo s tóny čokolády, pomerančů a jehličí učaruje protřelým znalcům i příležitostným ochutnávačům.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g

Cena za BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g je 99 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. BOLÍVIE AA – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12130050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: TANZANIA AA KILIMANJARO RAINFOREST ALIANCE, 250g, INDIE MONSOON MALABAR AA GRADE zrnková káva, 1000g, EL SALVADOR SHG EP Santa Ana Miravalle H1 zrnková káva, 250g, Kamerun AA – zrnková káva, 500g