Hario 100th Anniversary Brewing Kit

884 

Katalogové číslo: 3890 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Skleněná sada pro přípravu kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario 100th Anniversary Brewing Kit

Cena za Hario 100th Anniversary Brewing Kit je 884 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario 100th Anniversary Brewing Kit dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario 100th Anniversary Brewing Kit – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3890.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Dripper Kaffia keramický 2-4 bílý,Keramický drip Kaffia 2-4 šálky bílý, Origami dripper S oranžový, Pour over sada Hario V60 červená (VCSD-02R),Hario V60 Pour over Kit (červená), Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B),Dripper Hario Cafeor bezfiltrový 300 ml (CFO-2B)