Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g

325 

Značka: Nordbeans

Popis

Od prvního doušku nemyslíme na jinou. Naturální Keramo vám nedá spát. Máme neuvěřitelnou radost, že vám můžeme představit naturálně zpracovanou kávu z vesnice Keramo. Bez pochyb patří k nejlepším Etiopiím, které jsme kdy měli možnost ochutnat. Vesnice Keramo leží v samém srdci regionu Sidama. Objevili jsme ji spolu s vesnicemi Shantawene a Bombe při naší cestě po Etiopii v roce 2018. Od té doby s místními producenty úzce spolupracujeme a při výběru etiopských káv směřuje většina naší pozornosti právě sem. Za báječný charakter místních káv vděčíme především práci zaměstnanců promývací stanice. Kladou velký důraz na rozdělení káv dle jejich původu, data sběru i zralosti, díky čemuž dokážou samotný proces zpracování mnohem lépe kontrolovat. Můžete se tak těšit na báječný šálek etiopské kávy s mohutným charakterem broskví, černého čaje a tropického ovoce. Použití: filtrovaná káva Proces: natural Odrůda: Heirloom Partner: The Coffee Quest Původ: Bensa, Sidama, 2300 m.n.m. Charakteristika: BROSKVE – ČERNÝ ČAJ – TROPICKÉ OVOCE

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g

Cena za Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g je 325 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Káva Nordbeans č. 3 (Etiopie natural) 250g, zrnková,Nordbeans Etiopie Keramo natural 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód fe57da4e6585.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Výběrová káva - Užijte si intenzivní chuť a aroma výběrových káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s láskou. Objednejte si kávové zrnka z celého světa a dopřejte si šálek dokonalého potěšení pro své chuťové pohárky. Podobné produkty: Káva Mamacoffee (Espresso směs Dejavu), 100g, zrnková,Mamacoffee Espresso směs Dejavu 100g, Kolumbie Anserma Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Basic Barista Espresso Blend Balení 1kg, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu