Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab

119 

Katalogové číslo: 8718421154340 Kategorie:
Značka: Lovechock

Popis

Výborný mix chutí křupavých kousků mandlí, baobabu a raw čokolády. Složení: raw kakaová hmota*, kakaové máslo*, sušený nektar z kokosového květu*, mandle* (8%), datle*, prášek z baobabu*, drť z lucumy*, prášek z lucumy*, bourbon vanilka*, mořská sůl (0,4%). Obsah kakaové sušiny min. 86%. * značí bio původ Množství: 70gVýrobce: Lovechock, NizozemíDoporučujeme skladovat na chladném a suchém místě

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab

Cena za Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab je 119 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab,Čokoláda Lovechock Tablet – Mandle a baobab – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8718421154340.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Van Houten Kakao 125 g, Čokoláda Ajala Coco kréma 55%,Čokoláda Ajala Coco kréma 55 %, Čokoláda Chocolates Solé – 56% bio čokoláda,Chocolates Solé – 56% bio čokoláda, Čokoláda Jordis 67% tmavá čokoláda s kousky bobů 50g,Čokoláda Jordis 67% tmavá s kousky bobů 50g