Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g

70 

Katalogové číslo: 7840013000030 Kategorie:
Značka: Pajarito

Popis

Yerba maté Pajarito ( španělsky ,,ptáček“ ) pochází z okolí města Itapua. V Paraguayi je yerba maté považována za národní bohatství a má dlouholetou tradici. Sklízí se tradičním způsobem. Listy jsou skladovány po dobu 20 měsíců. V podstatě jde o proces přirozeného stárnutí, při kterém maté získává své vlastnosti, chuť a barvu. Skladování je jedním z nejdůležitějších momentů při výrobě Yerba maté, protože právě při něm získává svou charakteristickou chuť a barvu. Nálev je hutný a tmavý. Pokud chcete poznat pravou chuť Yerba maté, tak je Pajarito správná volba. Chuť: intenzivní, hutnáAroma: pražené, kouřovéHmotnost: 250gPůvod: ParaguaySložení: listy a stonky Yerba mate, kouř Bezlepkový produkt Doporučená příprava: množství 10g – 20g zalijeme 80°C vodou. Pijeme z kalabasy bombillou nebo louhujeme pět minut (můžeme použít např. frenchpress). Doporučené připravované množství: 0,5l. Jak připravit Yerba maté? Vše jsme pro vás sepsali v článku Příprava Yerba maté v kalabase.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g

Cena za Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g je 70 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 7840013000030.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Eliya Ceylon FBOP Inverness – černý čaj sypaný 70 g, Čaj sypaný Sencha Finest Simon Lévelt BIO 90g,Čaj sypaný Sencha Finest Simon Lévelt BIO 90g, Čaj bílý Silver needles Keňa 50g,Čaj bílý Silver needles Keňa 50g, Eliya Yoga blend bylinný čaj 20 x 2 g