Aeropress

Aeropress je inovativní kategorie obchodu, která vám umožní připravit dokonalou kávu jako profesionální barista, přímo v pohodlí vašeho domova. S jednoduchým a praktickým designem, je tento nástroj ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat skvělou kávu bez zbytečného stresu. Pokud hledáte jedinečný způsob, jak si užít svou oblíbenou kávu, Aeropress je tou správnou volbou pro vás!

Jak vybrat Aeropress

Pokud se rozhodnete koupit si Aeropress, je důležité zvážit několik faktorů. Prvním faktorem je cena. Aeropress je relativně cenově dostupný, ale existují i dražší varianty, které mají některé vylepšení, jako například možnost nastavení tlaku. Dalším faktorem je způsob použití. Pokud chcete Aeropress používat na cesty, doporučujeme si pořídit model Go, který je kompaktní a snadno přenosný. Pokud chcete Aeropress používat doma, můžete si pořídit základní model.

Jak používat Aeropress

Aeropress je velmi snadný na použití. Nejdůležitější je zvolit si správnou mletou kávu. Doporučujeme středně jemnou mletou kávu, která by měla být čerstvě namletá. Poté vložte papírový filtr do držáku a připevněte ho k Aeropressu. Nalijte horkou vodu do Aeropressu a nechte ji chvíli odstát. Poté nalijte kávu a promíchejte. Počkejte asi 30 sekund a stlačte píst dolů. Hotová káva by měla být v Aeropressu, připravená k servírování. Aeropress je velmi snadný na použití a nabízí skvělou alternativu k tradičním kávovarům.