Šálky na flat white

Užijte si dokonalou chuť vašeho oblíbeného flat white z nejlepšího pohledu s našimi šálky, které jsou navrženy přesně pro tento druh kávy. Každý doušek bude přesně takový, jaký má být, a navíc si užijete i krásný design, který vám učaruje.

Jak vybrat šálky na flat white

Pokud se rozhodujete, jaké šálky na flat white si pořídit, měli byste brát v potaz několik faktorů. Za prvé, velikost šálku by měla být kolem 160-180 ml, aby se do něj vešel správný poměr kávy a mléka. Dále je důležité zvolit šálky s tenkým okrajem, aby se káva dala pít plynule a aby se udržovala teplota nápoje. Kromě toho je dobré zvolit šálky s matným povrchem, který neodráží světlo a umožňuje nápoji vyniknout.

Důležitá je také kvalita materiálu, ze kterého jsou šálky vyrobeny. Nejlepší jsou porcelánové šálky, které jsou trvanlivé a zároveň umožňují vyniknout barevnému odstínu kávy. Pokud preferujete ekologické řešení, můžete zvolit šálky z bambusu nebo skla. Vždy byste měli brát v potaz také design šálků, který by měl být v souladu s vaším interiérem a vkusem.

Jak používat šálky na flat white

Šálky na flat white jsou určeny k pití tohoto oblíbeného kávového nápoje. Pokud chcete nápoj vychutnat naplno, měli byste kávu a mléko nalít do šálku správným poměrem. Flat white se skládá z jedné dávky espressa a mléka, kter