Moka konvička

Zažijte italskou kávu přímo v pohodlí svého domova s naší širokou nabídkou moka konviček! Vyberte si z různých velikostí a designů a užijte si dokonalou chuť kávy každé ráno.

Jak vybrat Moka konvičku

Při výběru Moka konvičky je důležité zvážit velikost, materiál a design. Pokud vaříte kávu pouze pro jednu osobu, stačí vám menší konvička s objemem 1-2 šálků. Pokud vaříte kávu pro více lidí, je vhodnější zvolit větší konvičku s objemem 4-6 šálků.

Dalším faktorem při výběru je materiál. Moka konvičky jsou nejčastěji vyrobeny z hliníku nebo nerezové oceli. Hliníkové konvičky jsou levnější, ale mají kratší životnost a jsou náchylnější k poškození. Nerezové konvičky jsou kvalitnější a odolnější, ale jsou také dražší. Pokud preferujete klasický styl, zvolte konvičku s retro designem. Pokud hledáte moderní variantu, zvolte konvičku s minimalistickým designem.

Jak používat Moka konvičku

Nejprve je důležité nalít do spodní části konvičky vodu a do nálevového košíku nalít kávu. Kávu netlačte a nezapomeňte ji vyrovnat. Následně uzavřete konvičku a postavte ji na sporák. Ohřívejte na středním ohni. Po chvíli se začne z konvičky vylévat káva. Po vylití kávy ihned konvičku sundejte ze sporáku a dejte ji stranou. Nikdy nechte konvičku na