Nejoblíbenější šálky na lungo

Užijte si svůj lungo jako nikdy předtím s našimi stylovými šálky na lungo, které vám přinesou dokonalý zážitek z každého doušku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si tu správnou atmosféru pro své ranní kávové rituály.

Jak vybrat šálky na lungo

Při výběru šálků na lungo je třeba brát v potaz několik faktorů. Jedním z nich je materiál, ze kterého jsou šálky vyrobené. Pokud preferujete tradiční keramiku, mějte na paměti, že keramické šálky se rychleji ohřívají a udržují teplotu déle než skleněné. Pokud vám záleží na tom, aby vaše káva zůstala teplá co nejdéle, zvažte pořízení šálků s dvojitou stěnou, které jsou vynikající izolanty. Dalším faktorem, který by měl hrát roli při výběru šálků na lungo, je velikost. Šálky na lungo jsou obvykle větší než šálky na espresso, aby se do nich vešla větší porce kávy. Pokud máte rádi silnější kávu, můžete zvolit menší šálky, do kterých se vejde menší množství lunga. Pokud naopak preferujete delší a slabší kávu, volte větší šálky.

Jak používat šálky na lungo

Používání šálků na lungo by mělo být jednoduché. Nejprve je třeba nalít kávu do šálku a poté si ji vychutnat. Pokud máte rádi mléčné nápoje, můžete do šálku přidat horké mléko, aby se káva stala kremovější. Pokud máte rádi sladkou kávu, můžete přidat cukr nebo sirup. Při používání šál