Hario french press

Hario French Press je kategorie obchodu, která nabízí špičkové kávovary pro milovníky kávy. S tímto francouzským lisem si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj v pohodlí vašeho domova. Díky kvalitnímu materiálu a modernímu designu si užijete nejen vynikající chuť, ale i estetický zážitek. Hario French Press je prostě tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí užít si kávu na maximum.

Jak vybrat Hario french press

Pokud se rozhodnete pořídit si Hario french press, měli byste věnovat pozornost několika faktorům. Prvním z nich je velikost, kterou zvolíte podle toho, kolik kávy chcete připravovat najednou. Dále je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu, ze kterého je Hario french press vyroben. Měl by být odolný a snadno se čistit. V neposlední řadě je důležité zvážit i design a cenu, která se může pohybovat v širokém spektru.

Jak používat Hario french press

Hario french press je velmi jednoduchý na použití. Nejdříve si připravte kávu dle svého gusta a nasypte ji do nádoby. Poté přidejte horkou vodu a promíchejte. Nechte kávu louhovat po dobu 3-4 minut. Po této době stiskněte píst dolů, aby se oddělilo zrníčko od tekutiny. Hotovou kávu můžete nalít do šálků a podávat. V případě potřeby si můžete Hario french press snadno vyčistit vodou a mýdlem.